KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16143023
nr 1614 3023
Bengt Pettersson
(1929-2010), Sverige
Oljemålning, Bengt Pettersson (1929-2010), "Hemma med bruden II". Signerad. Olja på pannå, 33x25 cm, yttermått inklusive ram: 46x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:13:34
16/4 18:09:45
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Bengt Pettersson
Läs mer om Bengt Pettersson